Hakkımızda

 
 

Dünya genelinde modern tıbbın sunduğu tedavi imkanlarına paralel olarak alternatif tıbba olan rağbet,baharat ve bitki dünyasıyla insanlığın tarih boyunca sürdüğü dostluğun önemini bugün bizlere bir kez daha hatırlatmaktadır.
Bizler,bütün hekimlerin piri üstadı olan Lokman Hekim ve İbn-i Sina geleneğinden yola çıktık ve sağlıklı yaşam kaynağı olan bitkilerin hayatımızdaki koruyucu ve
onarıcı yönlerinden faydalanabilmeniz için birbirinden şifalı bitkileri ve bitkisel ürünleri sizler için raflarmıza koyduk.
Kişisel bakım ve güzelliği için doğal ürünler kullanmak isteyenleri de unutmadık.
Başta baharat ve şifalı bitkiler olmak üzere; bitkisel çaylardan bitkisel yağlara,bitkisel sulardan bitkisel macunlara,organik sirkelerden pekmezlere uzanan geniş bir ürün yelpazesini kurutulmuş sebze ve meyveler,doğal soslar ve doğal kozmetik ürünleriyle her geçen gün genişletmeye devam etmekteyiz.

Amacımız; herşeyi yerinden alarak ayağınıza kadar getirdiğimiz organik ürünlerle daha doğal beslenen ve şifalı bitkisel ürünler kullanarak sağlığına önem veren ruhu ve bedeni güçlü nesillerin yetişmesine katkıda bulunmak.

Şifa Kapısı Baharat olarak elimizden geldiğince sizlere en iyi hizmeti sunma gayretindeyiz.